BIP
1. SKRZYDŁO LOTNICTWA TAKTYCZNEGO
AKTUALNOŚCI
Warsztaty filmowo-fotograficzne
27.05.2017
W dniach 21-27 maja 2017 r. st.chor.szt. Robert Skowron i pani Iwona Wiszniewska uczestniczyli w przedsięwzięciu zorganizowanym przez Oddział Kultury WCEO.

     Głównym celem warsztatów było doskonalenie i utrwalanie umiejętności praktycznych i wiedzy teoretycznej w zakresie realizacji podstawowych form filmowych i fotograficznych użytecznych w praktyce służby wojskowej – w jednostce, na poligonie oraz poszerzenie wiedzy i umiejętności w zakresie samodzielnego wyboru odpowiedniej formy rejestracji wydarzenia i doboru środków artystycznych.
     Na zakończenie warsztatów w Klubie 17. Wielkopolskiej Brygady Zmechanizowanej w Wędrzynie zorganizowano wystawę prac fotograficznych oraz projekcję filmów wykonanych w trakcie warsztatów oraz wręczono zaświadczenia ukończenia warsztatów.
     Słowa uznania należą się organizatorom z Oddziału Kultury Wojskowego Centrum Edukacji Obywatelskiej, instruktorom oraz Dowództwu i wszystkim osobom z 17. WBZ zaangażowanym w tak dobrze i na wysokim poziomie przygotowane warsztaty.

 

 
 

 

    ................................

 Więcej informacji na stronie Wojskowego Centrum Edukacji Obywatelskiej.

 

 

st.chor.szt. Robert Skowron


Ministerstwo Obrony Narodowej
Katalog stron wojskowych